konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Przedsiębiorstwo medyczne realizujące przewóz chorych i niepełnosprawnych to działalność profesjonalna i doświadczona. Firma oferuje prywatny transport medyczny z Poznania (gdzie ma siedzibę) do innego miasta, województwa czy kraju, ale i po prostu do innej dzielnicy (np. do przychodni). Firma nie boi się jednak zleceń trudnych, do których jest doskonale przygotowana. Chodzi np. o przewóz do zagranicznej kliniki pacjenta, którego życie jest zagrożone. W ambulansie jest bowiem profesjonalny sprzęt ratujący życie, a chorym będzie się cały czas zajmował wykwalifikowany ratownik.

Na witrynie trans-mich.pl można też przeczytać, że ambulansy są po prostu komfortowe. Chodzi o klimatyzację, wytłumienie dźwięków otoczenia, amortyzatory redukujące drgania itp. Wszystko po to, by droga minęła osobie chorej z jak najmniejszym trudem.

61-467 Poznań, ul. Łozowa 38/1

NIP: 7831538639

http://trans-mich.pl

2021-07-18 00:00:00

Prywatny transport medyczny poznań | http://trans-mich.pl

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B