konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Kliniki medyczne zajmujące się wykonywaniem różnego rodzaju badań przy wykorzystaniu specjalistycznych urządzeń mogą sprawdzić ofertę spółki Varimed. Funkcjonujące od wielu lat przedsiębiorstwo zapewnia profesjonalny serwis endoskopów. Jest on prowadzony przez wykwalifikowane osoby, które mają duże doświadczenie w tej kwestii. Dzięki temu możliwa jest realizacja nawet bardzo skomplikowanych zleceń.

Przed oddaniem urządzenia do naprawy przeprowadzana jest skrupulatna analiza dotycząca problemów technicznych urządzenia. Umożliwia ona oszacowanie kosztów naprawy, w tym wymiany konkretnych części. W przypadku zakupienia urządzeń oferowanych przez firmę z województwa dolnośląskiego można liczyć na atrakcyjne rabaty. Serwis zapewnia naprawę zarówno nowych, jak i starych urządzeń. Z rozwiązania mogą skorzystać placówki medyczne z całej Polski.

50-442 Wrocław, ul. Tadeusza Kościuszki 115/4U

NIP:

https://varimed.pl

2021-07-31 00:00:00

Serwis endoskopów

Duda-Cars S.A.

51423 Wrocław, ul. Olsztyńska 1

PiroFan

72-010 Police, ul. Spółdzielcza 25

DetoksVIP

50020 Wrocław, ul. Piłsudskiego 74