konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Doświadczone na rynku przedsiębiorstwo OL-FOL zajmuje się prowadzeniem sprzedaży różnorodnych systemów opakowaniowych. Są one szeroko wykorzystywane w handlu, ale również logistyce. Odpowiedni dobór zabezpieczeń sprawia, że nawet delikatne towary mogą planowo dotrzeć do celu, nie ulegając po drodze nawet najmniejszym uszkodzeniom. Warto w tym kontekście zdecydować się na najlepsze rozwiązania na rynku, a ta firma może ich dostarczyć.

Prowadzi ona hurt folii bąbelkowej, która jest jednym z podstawowych sposobów ochrony produktów przed zniszczeniem wynikającym z transportu. Naturalnie na tym nie kończy się oferta, w ramach której znaleźć można również takie produkty, jak folia stretch, tektura falista czy też pianki polietylenowe (znakomite jako wypełniacz do pudeł i kartonów). Każdy znajdzie rozwiązania, które będą odpowiadać aktualnym potrzebom logistycznym.

83-000 PRUSZCZ GDAŃSKI, ul. Nowowiejskiego 22B/0

NIP: -

https://ol-fol.pl/

2021-09-07 00:00:00

http://www.ol-fol.pl/ | Hurt folii bąbelkowej

STRbudownictwo

80175 Gdańsk, ul. Bażantowa 7

RANTA

81578 Gdynia, ul. Kap. Leonida Teligi 9

DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.

81366 Gdynia, ul. Armii Krajowej 44