konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Powodów, dla których warto wynająć busy przedsiębiorstwa PH Linda, jest kilka. Firma ta posiada nowoczesną flotę doskonale wyposażonych pojazdów, które znajdują zastosowanie w przypadku najdłuższych tras. Interesują się nimi organizatorzy wieczorów panieńskich i kawalerskich, ślubów, chrzcin, komunii, wesel oraz pozostałych uroczystości rodzinnych. Przydają się one także podczas wakacyjnych wyjazdów, ponieważ dają szansę dotarcia do celu w krótkim czasie i małym kosztem.

Firma oferuje wynajem busa 9-osobowego w Poznaniu wraz z doświadczonym kierowcą i zapewnia formalności ograniczone do minimum. Rozwiązanie to z roku na rok zyskuje na popularności, ponieważ jest tańsze w porównaniu do wykorzystywania innych środków transportu. W busach znajdują się nie tylko wygodne fotele, ale i przyciemniane szyby, nagrzewnice, systemy klimatyzacji, podłokietniki oraz składane stoliczki na drobiazgi.

62-081 Przeźmierowo, ul. Brzozowa 18/0

NIP:

http://phlinda.com.pl

2021-09-14 00:00:00

Bus 9 osobowy wynajem poznań • https://phlinda.com.pl

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B