konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Technika EEG Biofeedback to sposób na rozwiązanie problemów o podłożu psychicznym i emocjonalnym, daje też dobre rezultaty w poprawie komfortu życia osób zmagających się z PTSD czy zaburzeniami pamięci, dlatego trójmiejska placówka terapeutyczna oferuje takie sesje pacjentom w każdym wieku. Najmłodsi mogą korzystać z zajęć przeznaczonych specjalnie dla nich – trening i wykorzystywane animacje są dostosowywane do możliwości i umiejętności zaangażowania się dziecka.

W Gdańsku odbywają się ćwiczenia pamięci u dzieci, ćwiczenia poprawiające koncentrację i umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy. Panowanie nad falami mózgowymi daje widoczne, korzystne zmiany w zakresie umiejętności radzenia sobie w stresowych sytuacjach, właściwego reagowania na trudności czy porażki. Dzieci uczestniczące w zajęciach w Studio Rozwoju Umysłu wykazują się większą kreatywnością i mają lepsze relacje z kolegami.

80-809 Gdańsk, ul. Milskiego 1/10c

NIP:

https://www.sturozum.pl

2021-09-03 00:00:00

https://www.sturozum.pl - Ćwiczenia pamięci u dzieci Gdańsk

STRbudownictwo

80175 Gdańsk, ul. Bażantowa 7

RANTA

81578 Gdynia, ul. Kap. Leonida Teligi 9

DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.

81366 Gdynia, ul. Armii Krajowej 44