konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Profesjonalna pracownia z Murowanej Gośliny, która od ponad 10 lat zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem protez ortopedycznych kończyn, ma świadomość tego, że zmieniają się priorytety klientów w tym zakresie. Obecnie nie chodzi już jedynie o fakt, by proteza spełniała funkcję kosmetyczną, ale by w miarę wierny sposób zastępowała utraconą część kończyny. Dlatego też nowoczesne protezy proponowane przez ekspertów z pracowni są wykonywane m.in. w zaawansowanej technologii mioelektrycznej.

Chodzi o to, że do sterowania stawem kolanowym lub łokciowym, a także stopą lub chwytnymi częściami dłoni wykorzystywane są impulsy elektryczne wysyłane przez mięśnie. Witryna internetowa firmy Orto Partner prezentuje nawet filmy ukazujące możliwości tej technologii. Przykładowa dłoń jest wodoodporna, umożliwia wykonanie kilkunastu rodzajów chwytów oraz gestów i gwarantuje dużą siłę nacisku.

62-095 Murowana Goślina, ul. Polna 15/0

NIP: 8862422720

https://ortopartner.pl/

2021-09-12 00:00:00

Nowoczesne protezy

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B