konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Wszystkie osoby chcące rozpocząć studia na kierunku dietetyka, mogą zajrzeć na witrynę usmbm.edu.pl. Należy ona do uczelni współpracującej z wykwalifikowanymi wykładowcami z wieloletnim doświadczeniem. Studia dzienne w Warszawie na kierunku  dietetyka przynoszą satysfakcję i dają szansę poznawania ciekawych osób o podobnych zainteresowaniach. Koncentrują się one na żywieniu człowieka z uwzględnieniem jego aktywności fizycznej, wieku czy przebytych chorób.

Dietetyka związana jest z fizyką, chemią, biologią oraz innymi przedmiotami. Absolwenci tego kierunku mają kompetencje do przygotowywania profesjonalnych jadłospisów dla osób chcących schudnąć lub dla sportowców. Ze względu na szeroką wiedzę przeprowadzają również konsultacje dla pacjentów chcących odżywiać się zdrowo i zmniejszyć ryzyko występowania chorób. Podstawą w tym przypadku jest empatia, chęć niesienia pomocy oraz komunikatywność.

04-367 Warszawa, ul. Kaleńska 3/0

NIP:

https://usmbm.edu.pl

2021-09-29 00:00:00

Uczelnia Społeczno-Medyczna w Warszawie • Dietetyka Warszawa studia dzienne

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

Solispharm Sp. z o. o.

03456 Warszawa, ul. Namysłowska 21

sejf-szafanabron.pl

05552 Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 14a