konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Funkcjonujące w stolicy Szkoły Beaty Mydłowskiej to bogata oferta edukacyjna dla młodzieży oraz dorosłych. Chodzi o wybór wielu atrakcyjnych na aktualnym rynku pracy kierunków, ale i nowoczesne metody kształcenia. Kadra zadba, by absolwenci mieli wysokie kwalifikacje i byli świetnie przygotowani do podjęcia pracy w wybranym przez siebie zawodzie. Szczególnie że oprócz liceum ogólnokształcącego działają tam technika przygotowujące do konkretnego fachu.

Podobnie zresztą wygląda sprawa, gdy ktoś chce wykształcenie poszerzyć i do wiedzy ogólnej dołożyć przygotowanie z konkretnego zawodu (a także np. przekwalifikowując się). Chodzi bowiem również o studium policealne w Warszawie dla osób dorosłych, które pozwoli spełnić marzenia o zostaniu fryzjerką czy kosmetyczką, ale też technikiem sprzedaży czy hotelarstwa. Atutem jest ponadto możliwość ratalnych płatności za naukę.

04-367 Warszawa, ul. Kaleńska 3/0

NIP: 1132775721

https://szkolymydlowskiej.pl/

2021-09-14 00:00:00

Studium policealne warszawa

ACLARI DIAMONDS

10550 Olsztyn, ul. Adama Mickiewicza 9

Pol-Aura

11001 Dywity k/Olsztyna, ul. Różnowo 62e

DRILL TEAM Odwierty

82335 Gronowo Elbląskie, ul. Nogat 19