konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Renomowana klinika dentystyczna oferuje szeroki zakres usług w dziedzinie profilaktyki i leczenia stomatologicznego. Jej specjaliści zapewniają pacjentom komfortowy pobyt w gabinecie, dbając o to, by każdy zabieg był wykonywany bezboleśnie i tak szybko, jak to możliwe.

Wizyta w gabinecie stomatologicznym budzi niechęć wielu osób. Wybór odpowiedniego specjalisty pozwala jednak przełamać lęk przed leczeniem zębów. Dobry dentysta w Gdańsku przyjmuje w klinice Curodental. Wieloletnia praktyka zawodowa oraz kwalifikacje pozwalają mu świadczyć usługi na wysokim poziomie. Centrum stomatologiczne wyposażone jest w nowoczesny sprzęt, a stosowane metody leczenia opierają się na innowacyjnych osiągnięciach. Poza standardowymi usługami pacjentom oferuje się również zabiegi pielęgnacyjne, takie jak wybielanie. Dzięki temu mogą zadbać o estetykę swojego uzębienia.

80-819 Gdańsk, ul. Okopowa 7/0

NIP:

https://curodental.com

2021-09-17 00:00:00

https://curodental.com | Dobry dentysta Gdańsk

STRbudownictwo

80175 Gdańsk, ul. Bażantowa 7

RANTA

81578 Gdynia, ul. Kap. Leonida Teligi 9

DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.

81366 Gdynia, ul. Armii Krajowej 44