konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Zakłady przemysłowe i warsztaty, które poszukują dobrej jakości sprzętu w atrakcyjnych cenach, znajdą bardzo wiele interesujących rozwiązań pod adresem używane-kompresory.pl. Dostępne są tam maszyny, takie jak używane sprężarki i kompresory. Wszystko, co oferowane jest klientom, posiada gwarancję i nadaje się do bezpośredniego użytku. To bardzo ważne dla każdego klienta.

Kompresory mają różna wielkość, a co za tym idzie, także różne ceny. Wybierać można spośród kompresorów śrubowych, łopatkowych i tłokowych. Są także butle na powietrze i osuszacze powietrza. Przy każdym produkcie zamieszczony jest szczegółowy opis, specyfikacja oraz cena. 

Klienci mają szansę podjęcia długofalowej współpracy, kupując większą ilość sprzętu, licząc tym samym na rabaty i dogodne warunki zakupu. Warto pytać o indywidualny dobór oferty.

39-200 Dębica, ul. Drogowców 7/0

NIP:

https://uzywane-kompresory.pl

2021-09-22 00:00:00

Sprężarki i kompresory używane

Abikon Producent

38460 Jedlicze, ul. Mickiewicza 15

Forma Sp. z o.o.

35119 Rzeszów, ul. Krajobrazowa 30