konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Dzięki stronie internetowej paleczny.pl można skorzystać z usługi skupu zużytych akumulatorów ołowiowych oraz niklowo-kadmowych do samochodu. W ten sposób firma oferuje bezpieczną utylizację baterii o różnym składzie i budowie. Przyjmuje wersje: zasadowe, kwasowe, trakcyjne, żelowe, a także rozruchowe.

 

Punkt pozyskuje również złom stalowy od firm lub klientów indywidualnych. Specjaliści mogą zająć się zezłomowaniem starego auta po wcześniejszym wykupie wraku od właściciela. Są kompetentni pod względem określania opłaty za korzystanie ze środowiska. W grupie wniosków o dopuszczenie inwestycji znajdują się Karta Informacyjna Przedsięwzięcia oraz Raport Oddziaływania na Zasoby Przyrodnicze. Dla bieżącej działalności eksperci tworzą dokumenty wraz z załącznikami o pozwolenia na zarządzanie odpadami.     

01-909 Warszawa, ul. Kaliszówka 4/2

NIP: 1182094124

https://www.paleczny.pl

2021-10-19 00:00:00

Opłaty za korzystanie ze środowiska

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

SOLID HALE Sp. z o.o.

05831 Młochów, ul. Młochowska 88

LuxDom

05400 Otwock, ul. Karczewska 6