konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Rekomendowane przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją oraz dystrybucją różnego rodzaju elementów konstrukcyjnych do mebli. Asortyment jest kierowany do wytwórców umeblowania – zarówno działających na skalę przemysłową, jak też rzemieślniczą. Z rozwiązań tych z chęcią korzystają też stolarze oraz zakłady wyspecjalizowane w meblach na zamówienie. Wśród oferowanych towarów znalazła się solidna podstawa do stołu – pozwala ona na zamocowanie blatu, szczególnie w przypadku modeli stołów z jedną nogą umiejscowioną centralnie na spodzie.

Odwiedzając witrynę e-rejs.eu, wszyscy zainteresowani mają szansę zaopatrywać się w doskonale wykonane akcesoria, dzięki którym można wykonać funkcjonalne meble o różnorodnych zastosowaniach. Zarówno takie, które sprawdzą się w lokalach gastronomicznych, jak też te przeznaczone do ustawienia w domach, mieszkaniach i biurach. Zamawiać można między innymi prowadnice do szuflad, gamę śrub mocujących czy systemy do szaf obrotowych. Wszystko trwałe i do tego w niskich cenach.

87-500 Rypin, ul. Mławska 61/0

NIP:

https://e-rejs.eu

2021-11-09 00:00:00

Podstawa do stołu

Autokasacja U Jacka

87700 Aleksandrów Kujawski , ul. Marii Danilewicz-Zielińskiej 6

Auto Serwis Kwiatowa

87100 Toruń, ul. Kwiatowa 83

Polsusz Sp. z o.o.

87704 Bądkowo, ul. Łówkowice