konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Przedsiębiorstwo oferuje szeroki wybór quadów i minimotocykli. W asortymencie znajdują się jedynie sprawdzone propozycje, w tym również części do modelu Kayo Mini GP. Sprzedawca posiada podzespoły do naprawy lub wymiany silnika i nadwozia. Dostarczenie zakupów odbywa się za pośrednictwem zaufanych firm kurierskich.

Sklep zapewnia kompleksowe doradztwo ze strony ekspertów w dziedzinie motoryzacji. Działa jako autoryzowany sprzedawca produktów sprawdzonej marki Kayo. Są to pojazdy przeznaczone dla dorosłych, nastolatków oraz dzieci. W ofercie tej marki znajdują się nawet modele dostosowane do trzylatków, które stanowią ciekawy pomysł na prezent. Każdy quad został zaprojektowany w ten sposób, aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo kierującemu, a jednocześnie dostarczać jak najwięcej frajdy z każdej wycieczki. Pojazdy są wyposażone w osłonę na nadwoziu oraz bagażniki, w których można przechowywać torby i plecaki zabierane w trasę. Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej Sklepu Kayo.

61-248 Poznań, ul. Stanisława Zwierzchowskiego 7/0

NIP:

https://sklepkayo.pl/

2021-11-27 00:00:00

Kayo gp

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B