konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Sklep z materiałami wykończeniowymi z Rypina ma w swojej ofercie wiele ciekawych materiałów, które sprawdzą się we wnętrzach klasycznych i nowoczesnych. Znajdą tam odpowiednie produkty właściciele domów prywatnych i obiektów komercyjnych, pragnący elegancko i funkcjonalnie wykończyć pomieszczenia. Firma Dekores zadbała, aby w ofercie były piękne drewniane podłogi i płyty drewniane stworzone przez firmę Panmar Wood oraz laminaty o różnych właściwościach, sprawdzające się w najtrudniejszych warunkach.

Asortyment sklepu obejmuje także doskonałej jakości płytę akrylową Supramat od producenta AGT. Jest to produkt wytrzymały, odporny na podwyższoną wilgotność i atrakcyjny wizualnie, którym można zastąpić dotychczas wykorzystywane w wykończeniach pomieszczeń materiały, takie jak kafelki czy ceramikę. 

87-500 Rypin, ul. Mławska 61/0

NIP: 892-14-04-630

https://dekores.eu/

2021-12-02 00:00:00

Agt supramat

Autokasacja U Jacka

87700 Aleksandrów Kujawski , ul. Marii Danilewicz-Zielińskiej 6

Polsusz Sp. z o.o.

87704 Bądkowo, ul. Łówkowice

Cukiernia Sowa sp.j.

85315 Bydgoszcz, ul. ks. J.Schulza 3