konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Wszystkie osoby szukające niedrogich i bezpiecznych środków transportu mogą zapoznać się z ofertą tego przedsiębiorstwa. Jest to przewoźnik proponujący tanie busy do Niemiec odjeżdżające z województwa dolnośląskiego. Pojazdy, jakimi dysponuje, są w doskonałym stanie technicznym, a prowadzą je doświadczeni i licencjonowani kierowcy o niezbędnych predyspozycjach do wykonywania tego zawodu. To osoby opanowane, cierpliwe oraz kompetentne, które starają się docierać do celu w ustalonym wcześniej czasie.  

Samodzielne prowadzenie auta przez długie godziny bywa męczące, a niekiedy też stresujące, dlatego usługi firmy Transprim są chętnie wybierane. Korzystają z nich nie tylko klienci prywatni, ale i przedsiębiorcy planujący wyjazdy pracownicze. Dzięki nim podwładni nie muszą organizować transportu na własną rękę ani martwić się o wysokie ceny. Mają oni do dyspozycji zadbane pojazdy, które nie noszą śladów użytkowania po poprzednich pasażerach, co sprawia, że każda osoba czuje się w nich dobrze.

55-010 Ozorzyce, ul. Krasińskiego 40/0

NIP: 899-121-39-06

http://transprim.pl

2021-12-17 00:00:00

Tanie busy do niemiec dolnośląskie | http://transprim.pl

Duda-Cars S.A.

51423 Wrocław, ul. Olsztyńska 1

2Koła & Ski

62002 Suchy Las / Poznań, ul. Szkolna 56

PiroFan

72-010 Police, ul. Spółdzielcza 25