konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Pierwszym etapem badań psychologicznych odbywających się w pracowni Psycho-Med jest rozwiązanie pisemnych testów w obecności psychologa. Skupiają się one na zdolności logicznego myślenia, koncentracji uwagi oraz umiejętności radzenia sobie w stresujących sytuacjach. Uczestniczą w nich kierowcy po wykroczeniach drogowych, takich jak prowadzenie w stanie nietrzeźwości oraz tacy, którzy spowodowali kolizję drogową. Z reguły czas trwania części pisemnej nie przekracza 40 minut. Badania psychologiczne dla kierowców w Warszawie odbywają się w obiekcie z niezbędnym wyposażeniem.

Składa się na nie nowoczesna aparatura niezbędna w przypadku kierowców zawodowych oraz prowadzących pojazdy uprzywilejowane. Pomaga ona badać czas reakcji i koordynację wzrokowo-ruchową. Niektórzy klienci są zobowiązani do wykonania badania w tak zwanej ciemni, dzięki której można sprawdzić zdolność widzenia po zapadnięciu zmroku oraz adaptację wzroku po nagłym oślepieniu mocnym światłem. Część ta trwa mniej więcej 20 minut.

05-077 Warszawa, ul. Trakt Brzeski 80/0

NIP: 8222043468

https://psycho-med.pl

2022-01-06 00:00:00

https://psycho-med.pl/

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

Solispharm Sp. z o. o.

03456 Warszawa, ul. Namysłowska 21

sejf-szafanabron.pl

05552 Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 14a