konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Laboratorium prowadzące stronę alkamed.eu to nowoczesna placówka diagnostyczna o wieloletnim doświadczeniu, która gwarantuje kompleksowe usługi. Zapewnia wyniki badań rutynowych jeszcze w tym samym dniu oraz możliwość pobrania krwi w miejscu zamieszkania pacjenta. Obiekt ten znajduje się w dogodnej lokalizacji i jest wyposażony w praktyczne udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Oferuje badania krwi w Koninie, które można wykonywać przynajmniej raz w ciągu roku.

Zazwyczaj decydują się na nie osoby skarżące się na przewlekłe zmęczenie, częste bóle stawów, wielomocz, siniaki, które znikają po długim czasie oraz nawracające infekcje. Podstawowym badaniem jest morfologia dająca możliwość przyjrzenia się ogólnej kondycji organizmu. Niektóre osoby, przykładowo chorujące na  cukrzycę, badają także glukozę.

62-400 Słupca, ul. Rtm. Witolda Pileckiego 20B/0

NIP:

https://www.alkamed.eu

2021-12-28 00:00:00

https://www.alkamed.eu | Badania krwi konin

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B