konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Przedsiębiorstwo Drutex Concept oferuje wysokiej klasy produkty przeznaczone dla osób, które planują aranżację funkcjonalnej sypialni. Firma stworzyła zaawansowany pod względem technologicznym park maszynowy, dzięki czemu jest w stanie tworzyć konstrukcje wyróżniające się na tle tradycyjnych rozwiązań z tej kategorii wysokim poziomem funkcjonalności. W ofercie dostępny jest między innymi stelaż belgijski, który sprosta oczekiwaniom wymagających klientów. W katalogu produktowym cenionego polskiego dostawcy znaleźć można modele przeznaczone do łóżek sypialnianych, łóżek w szafie oraz sof i mebli wypoczynkowych.

Do wyboru są także materace piankowe, termoelastyczne i wysokoelastyczne oraz produkowana ze starannie wyselekcjonowanych materiałów bielizna pościelowa. Z poszczególnymi produktami można się bliżej zapoznać, pobierając wybrany katalog z firmowej strony internetowej. Opisy zawierają szczegółowe informacje na temat parametrów technicznych, fotografie produktowe oraz rysunki techniczne.

62-095 Murowana Goślina, ul. Starczanowska 1/0

NIP:

https://www.drutex-concept.eu/

2022-02-07 00:00:00

Stelaż belgijski

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B