konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Masło jest produktem pochodzenia zwierzęcego, powstającym na bazie śmietany i jest niezwykle ważne w diecie każdego człowieka. Dlatego też, wszystkich, których interesuje masło w hurcie, w naprawdę dużych ilościach, zapraszamy na foodleader.pl, tam dowiesz się, dlaczego warto nawiązać współpracę z rekomendowaną firmą.

Otóż warto wiedzieć, że firma zatrudnia tylko wykwalifikowane osoby, które znają się na przechowywaniu i transporcie artykułów spożywczych, współpracuje tylko ze sprawdzonymi dostawcami i producentami, wiedząc, w jakich warunkach i z jakich składników produkowane jest masło, które potem trafia do klientów firmy.

Masło musi mieć mleczny smak i zapach, dlatego też powinno być przechowywane i transportowane w odpowiednich warunkach, w samochodach lodowniach, z zachowaniem wszelkich standardów, tzn. masło powinno być chronione przed innymi zapachami, zanieczyszczeniami i podwyższoną temperaturą.

63-000 Brodowo, ul. Wiosenna 6/0

NIP: 786 163 06 28

http://foodleader.pl/

2018-06-07 00:00:00

Masło hurt

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B

Kartop

64800 Chodzież , ul. Zwycięstwa 37