konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Różnego rodzaju elementy niezbędne przy tworzeniu zbrojeń czy instalacji oferuje swoim klientom lider sprzedaży w tej dziedzinie, czyli firma PrefEko. Spółka ta działa na rynku artykułów już od przeszło siedemnastu lat - w tym czasie zdążyła pomóc wielu klientom z całej Polski. Bogaty asortyment produktów stricte instalacyjnych, który dystrybuuje dla zainteresowanych ta spółka można spokojnie przejrzeć za pośrednictwem strony internetowej prefeko.com.pl. 

Jednym z wielu artykułów, jakie do zaoferowania ma ta właśnie firma to śrubki typu viking. Tego typu nity zaciskowe umożliwiają łączenie różnego rodzaju materiałów w stabilne konstrukcje. Umożliwiają one także szybki montaż za pomocą ściskania - tworzenie kompozycji z kartonu czy plastiku staje się zatem niesamowicie proste i nie wymagające żadnych specjalistycznych narzędzi. 

62-030 Luboń, ul. Chemików 7/0

NIP: 7772611894

https://prefeko.com.pl/

2018-06-27 22:00:00

Śrubki viking

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B

Kartop

64800 Chodzież , ul. Zwycięstwa 37