konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Sklep internetowy z niebanalnymi i designerskimi meblami oferuje klientom możliwość uzupełnienia wnętrz takimi dodatkami jak lampy, ramki, zegary ścienne oraz ciekawymi dekoracjami. Wśród propozycji znalazły się także meble ogrodowe – funkcjonalne, łatwe do utrzymania w czystości, a jednocześnie wygodne i wyróżniające się stylowym wyglądem.

Oprócz sof, foteli i stolików w sklepie furnigo.pl można zamówić leżaki balkonowe i plażowe. Meble te mają regulowane oparcie pozwalające ustawić optymalną pozycję czy to do wypoczynku, czy do czytania i rozmowy. Leżaki wykonane są z wytrzymałego i lekkiego tworzywa, siedzisko zaś z tkaniny lub technorattanu. Można wybrać wersję z podłokietnikami lub bez nich. Produkująca je włoska firma zadbała o to, by klienci mieli duży wybór kolorów oraz rozmiarów tych mebli.

42-202 Częstochowa, ul. Wręczycka 268/0

NIP:

https://furnigo.pl/

2022-03-24 00:00:00

Leżaki balkonowe

Grupa DrewHome Sp. z o.o. Sp. k.

34300 Żywiec, ul. Komorowskich 29

EuroFrance

43305 Bielsko-Biała, ul. Ks.Brzóski 127

tapetuj.pl Sklep internetowy

42600 Tarnowskie Góry, ul. Sienkiewicza 48b