konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Firma, jaką jest EWT Automotive Polska, proponuje dodatki dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą wyglądać stylowo niezależnie od okazji. W asortymencie udostępniono okulary marki Mercedes w kilku kształtach, które nie zsuwają się podczas użytkowania i zapewniają maksimum komfortu. Sprawdzają się podczas słonecznych dni, ponieważ chronią oczy przed promieniowaniem UV oraz szybszym starzeniem się skóry. Znajdują zastosowanie nie tylko wiosną i latem, ale też jesienią oraz zimą podczas bezchmurnych dni.  

Okulary te mają filtr UVA i UVB. Zwiększają bezpieczeństwo podczas prowadzenia auta lub w trakcie górskich wycieczek i chronią przed uszkodzeniami rogówki. Produkty te nabywają osoby skarżące się na suchość oczu. Zabezpieczają bowiem przed przedostawaniem się do nich pyłków lub kurzu niesionego przez wiatr. Dodatki dostępne w ofercie wpasowują się w aktualne trendy i stanowią doskonałe dopełnienie stylizacji o różnym charakterze. Stworzono je z octanu i stali nierdzewnej barwionej na rozmaite odcienie.

05-850 Ołtarzew, ul. Poznańska 343/0

NIP: 5220023307

https://sklepmercedes.ewt.pl

2022-04-18 00:00:00

Okulary Mercedes

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

Solispharm Sp. z o. o.

03456 Warszawa, ul. Namysłowska 21

sejf-szafanabron.pl

05552 Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 14a