konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Oferta dostępna na stronie internetowej beautyhouse.bydgoszcz.pl skierowana jest do kobiet, które są niezadowolone z wyglądu swojej sylwetki. Dzięki karboksyterapii można pozbyć się rozstępów i cellulitu. Wykonywany w Bydgoszczy zabieg wspomaga usuwanie tkanki tłuszczowej i poprawia kondycję skóry. Polega na użyciu medycznego dwutlenku węgla, który pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Iniekcje poprawiają mikrokrążenie, dotleniają tkanki i skutecznie radzą sobie z różnymi niedoskonałościami. 

Gaz wprowadzany jest pod skórę, dzięki czemu usprawnia metabolizm, powoduje rozbicie złogów tłuszczowych, usuwa obrzęki i toksyny z ciała. Zabieg wykonywany jest na twarzy, szyi i innych częściach ciała. W gabinecie kosmetycznym można skorzystać również z mezoterapii igłowej i bezigłowej.

85-796 Bydgoszcz, ul. Bydgoskich Olimpijczyków 7/3

NIP: 5581836380

https://beautyhouse.bydgoszcz.pl/

2022-05-16 00:00:00

Usuwanie tkanki tłuszczowej bydgoszcz - https://beautyhouse.bydgoszcz.pl/

Autokasacja U Jacka

87700 Aleksandrów Kujawski , ul. Marii Danilewicz-Zielińskiej 6

Auto Serwis Kwiatowa

87100 Toruń, ul. Kwiatowa 83

Polsusz Sp. z o.o.

87704 Bądkowo, ul. Łówkowice