konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Istniejąca w branży zajmującej się hydrauliką siłową firma Hydro-Mech od wielu lat świadczy klientom prywatnym i biznesowym usługi w zakresie sprzedaży i fachowego doradztwa. Przedsiębiorstwo to zatrudnia specjalistów świetnie znających asortyment i umiejących dobrać odpowiedni podzespół do każdej maszyny. Przedsiębiorstwo to współpracuje z różnymi producentami, starają się, aby mieć wszystko, co niezbędne w takich dziedzinach gospodarki jak budownictwo przemysł czy rolnictwo.

Wśród oferty firmy są też rozdzielacze pochodzące od firmy Presko znanej z wysokiej jakości produktów cechujących się długą i bezproblemową pracą. Można tam nabyć rozdzielacz hydrauliczny 5-sekcyjny w atrakcyjnej cenie, który można za pomocą śruby ciśnieniowej połączyć szeregowo z innymi rozdzielaczami. Urządzenie to ma solidną, monoblokowe konstrukcję. Cechuje się łatwym montażem, możliwością samodzielnej regulacji ułożenia dźwigni względem rozdzielacza i zaworem bezpieczeństwa. Doskonale sprawdzi się w wielu maszynach.

55-095 Mirków, ul. Przemysłowa 1/0

NIP: 898-19-57-433

https://hydromech.eu/

2022-05-21 00:00:00

https://hydromech.eu/ • Rozdzielacz hydrauliczny 5 sekcyjny

Duda-Cars S.A.

51423 Wrocław, ul. Olsztyńska 1

PiroFan

72-010 Police, ul. Spółdzielcza 25

DetoksVIP

50020 Wrocław, ul. Piłsudskiego 74