konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Pragnąc doposażyć wózek widłowy w osprzęt poszerzający zakres prac wykonywanych przy jego pomocy, warto zajrzeć na stronę firmy Interfork od wielu lat zajmującej się sprzedażą i serwisem wózków widłowych i dystrybucją części zamiennych do nich. Oferta obejmuje też rozmaity osprzęt. Można w niej znaleźć wysokiej jakości pług do wózka widłowego, pozwalający nie tylko na odśnieżanie, ale także na zgarnianie śmieci, miału węglowego czy tarcicy. Przy jego pomocy można porządkować różne materiały sypkie i utrzymywać teren w czystości.

Sprzęt ten przyda się w firmach komunalnych i na wielu składowiskach. Cechuje go solidne wykonanie, mocna konstrukcja, prosta obsługa oraz doskonałe zabezpieczenie, na przykład przed korozją, dzięki cynkowaniu i pokryciu go odpowiednią warstwą lakieru nanoszonego proszkowo.

60-594 Poznań, ul. Dąbrowskiego 181/0

NIP: 779-220-03-03

https://www.interfork.com.pl

2022-06-11 00:00:00

Interfork | Pług do wózka widłowego

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B