konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Firma Edica zajmuje się produkcją kalendarzy książkowych oraz notatników, które wspierają wiele osób w codziennej pracy. Co ważne, specjaliści wykorzystują wysokiej jakości papier, dbają o design, a także odpowiedni druk.

Klienci, którzy zdecydują się na złożenie zamówienia, powinni odwiedzić firmowego bloga, gdzie publikowane są poradniki, w których poruszane są przeróżne tematy. Dowiedzieć się tam można, co lepiej wybrać — kalendarze notatnikowe czy też notatniki, a także poznać zalety produktów opatrzonych firmowym logo. Co ważne, w asortymencie czekają artykuły ekologiczne, z tłoczonymi lub drukowanymi zapinkami i inne. Wszystkie akcesoria biurowe zobaczyć można na stronie internetowej, gdzie zostały szczegółowo przedstawione. W przypadku notatników klienci mogą wybierać spośród różnych rozmiarów - A4, B5, A5, a nawet A6. Osoby, które pragną stworzyć samodzielnie produkt, mogą natomiast skorzystać z intuicyjnego  w obsłudze konfiguratora, który umożliwia dostosowanie każdego elementu.

61-362 Poznań, ul. Forteczna 3/0

NIP: 782-25-30-124

https://www.edica.pl/

2022-06-03 00:00:00

Edica Sp. z o.o. | Kalendarze notatnikowe

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B