konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Przedsiębiorstwo DrillTeam Odwierty zajmuje się wykonywaniem studni głębinowych, odwiertów pionowych dla pomp ciepła i świadczeniem innych tego typu usług. Co ważne, zlecenia realizowane są zarówno dla klientów prywatnych, którzy pragną cieszyć się przydomową studnią, jak i właścicieli firm potrzebujących dużego ujęcia.

Jeżeli więc interesują Cię pompy ciepła, to odwierty wykonać mogą zatrudnieni przez firmę specjaliści, którzy doskonale wiedzą, jak przygotować teren, pomiary, a także zrealizować zlecenie w bezpieczny sposób. Co ważne, po wykonaniu odwiertów zajmują się oni również pompowaniem oczyszczającym oraz pomiarowym. Przed nawiązaniem współpracy warto także odwiedzić stronę internetową i zapoznać się z galerią zdjęć z wcześniejszych realizacji — przekonasz się, jak pracują prawdziwi profesjonaliści.

82-335 Gronowo Elbląskie, ul. Nogat 19/0

NIP:

https://drillteam.pl/

2022-06-12 00:00:00

https://drillteam.pl/ • Pompy ciepła odwierty

ACLARI DIAMONDS

10550 Olsztyn, ul. Adama Mickiewicza 9

Szkoły Beaty Mydłowskiej

04367 Warszawa, ul. Kaleńska 3

Pol-Aura

11001 Dywity k/Olsztyna, ul. Różnowo 62e