konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Firma Planeta Budowlana gwarantuje szeroki asortyment wyposażenia budowlanego. Klienci mogą wybierać spośród wysokiej jakości konstrukcji, bez których nie można wykonywać prac na wysokościach. Do wyboru jest rusztowanie elewacyjne, które zapewnia użytkownikowi bezpieczeństwo, a jednocześnie pozwala na przeprowadzenie pracy na dowolnej wysokości. Dzięki przemyślanej konstrukcji przenoszenie tynku lub farby jest o wiele łatwiejsze. Postawienie konstrukcji odbywa się bez pieczołowitego składania i rozkładania poszczególnych części. Transport zamówienia jest realizowany we współpracy z zaufanymi dostawcami. Firma gwarantuje uzyskanie kompleksowej pomocy od wyszkolonych sprzedawców.  Warto zapoznać się również z ofertą odkurzaczy do żyraf, podnośników oraz drabin pochodzących od sprawdzonych producentów.

03-576 Warszawa, ul. Radzymińska 157/0

NIP:

https://planeta-budowlana.pl/

2022-07-11 00:00:00

Rusztowanie elewacyjne

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

Solispharm Sp. z o. o.

03456 Warszawa, ul. Namysłowska 21

sejf-szafanabron.pl

05552 Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 14a