konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

W tym sklepie znajdzie się wiele produktów dla podmiotów działających w sektorze ciężkim. Jest to bowiem hurtownia olejów przemysłowych, które stosowane są między innymi w budownictwie, rolnictwie, górnictwie oraz szeroko rozumianym przemyśle. ADNF zajmuje się udzielaniem kompleksowej pomocy w wyborze odpowiedniego produktu. Zapewnia bardzo przystępne ceny, zwłaszcza przy zleceniach hurtowych.  Urozmaicona oferta odpowiada wymaganiom każdego klienta, również tego, który szuka płynów o specyficznych właściwościach. Mogą to być na przykład produkty zapewniające ochronę przed skrajnymi temperaturami, wyjątkowo wysokim obciążeniem lub ścieraniem się części.

Oleje są wzbogacone składnikami, które chronią przed kontaktem z wodą i powietrzem, ograniczając tym samym ryzyko rozwoju rdzy. Dzięki zmniejszeniu tarcia dochodzi również do redukcji hałasu, co ma znaczący wpływ na komfort przebywania w pobliżu maszyny. Kupujący mają także możliwość zamówienia chłodziw do obróbki metalu oraz olei przekładniowych.

83-110 Tczew, ul. Stanisławskiego 25/0

NIP: 593-114-37-09

https://adnf.pl/

2022-06-30 00:00:00

Hurtownia olejów przemysłowych

STRbudownictwo

80175 Gdańsk, ul. Bażantowa 7

RANTA

81578 Gdynia, ul. Kap. Leonida Teligi 9

DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.

81366 Gdynia, ul. Armii Krajowej 44