konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Przedsiębiorstwo Pharma Alliance specjalizuje się w wytwarzaniu różnego rodzaju preparatów, głównie suplementów diety. W ofercie znajduje się produkcja kontraktowa, która polega na kompleksowym przygotowaniu gotowego wyrobu. Cały proces zaczyna się od stworzenia unikatowej receptury, która jest dostosowana do oczekiwań klienta. Kolejny krok to nadanie produktowi odpowiedniej formy, przy czym do wyboru są takie opcje jak: tabletka, saszetka oraz kapsułka miękka lub twarda. Kolejnym krokiem jest umieszczenie wyrobów w gotowych opakowaniach, które następnie są umieszczone na paletach.

Przedsiębiorstwo  ma przystępne oferty, o czym można przekonać się po zleceniu wycenę. Dostarczenie zakupów jest realizowane w krótkim czasie nawet w przypadku dużych zleceń. Przedsiębiorstwo gwarantuje uzyskanie kompleksowej rady ze strony wyszkolonych doradców. Na stronie można zapoznać się z certyfikatami oraz akredytacjami, jakie otrzymał producent. Stanowią one najlepsze potwierdzenie jakości zapewnionej przez firmę.

55-020 Rzeplin, ul. Al. LED 1/0

NIP: 8942915092

https://www.pharmaalliance.eu/

2022-07-07 00:00:00

Produkcja kontraktowa

Duda-Cars S.A.

51423 Wrocław, ul. Olsztyńska 1

PiroFan

72-010 Police, ul. Spółdzielcza 25

DetoksVIP

50020 Wrocław, ul. Piłsudskiego 74