konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Właściciele restauracji, kawiarni, pensjonatów i wielu innych obiektów pragnący uchronić swoich klientów przed uciążliwymi owadami, mogą skorzystać z oferty przedsiębiorstwa, które od wielu lat zajmuje się m.in. unieszkodliwianiem różnych szkodników. Jest to profesjonalna firma, doskonale znająca zwyczaje stworzeń, z którymi ma do czynienia i metody ich zwalczania. Dysponuje odpowiednimi środkami, sprzętem oraz wiedzą i doświadczeniem, dlatego szybko i sprawnie upora się z każdym problemem.

Wiosną i latem z usług chętnie korzystają działkowcy i przedsiębiorcy z Wrocławia, zlecając jej opryski na komary. Firma z linku dezynsekcja-pro.pl wykonuje ich różne rodzaje, aby pozbyć się nie tylko dorosłych osobników i uniemożliwić im rozmnażanie, ale także larw. Wykorzystuje przy tym środki mikrobiologiczne, opryskując wody stojące. Stosuje też zamgławianie za pomocą opryskiwaczy spalinowych oraz metodę fizyczną w postaci silikonowego filmu na powierzchni wody, zniechęcającego samice do składania jaj.

51-165 Wrocław, ul. Grudziądzka 76/6

NIP:

https://www.dezynsekcja-pro.pl

2022-07-06 00:00:00

DiT-Usługi | Opryski na komary Wrocław

Duda-Cars S.A.

51423 Wrocław, ul. Olsztyńska 1

PiroFan

72-010 Police, ul. Spółdzielcza 25

DetoksVIP

50020 Wrocław, ul. Piłsudskiego 74