konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Osoby pragnące stworzyć przyjemną, ciepłą atmosferę w pomieszczeniach domu czy mieszkania nie zawiodą się ofertą firmy oferującej rozmaite tekstylia w atrakcyjnych wzorach i kolorach. Są tam też zyskujące sobie coraz większą popularność, oferowane przez sklep, tkaniny gobelinowe. Dostępne są w różnych kolorach i przedstawiają krajobrazy, pejzaże, a także żywą i martwą naturę.

Jest to rodzaj tkaniny przypominający gobeliny zdobiące niegdyś ściany pałaców królewskich. Produkty te, dostępne w ofercie na stronie tapestry.pl, mogą być wykorzystywane na obrusy, serwety na stoły i ławy oraz na narzuty sypialniane. Asortyment jest niezwykle bogaty, więc klient może mieć problem z dokonaniem wyboru. Pomocą w podjęciu decyzji służy wówczas obsługa sklepu, mająca doświadczenie i znająca potrzeby klientów.

80-360 Gdańsk, ul. Krzywoustego 27b/22a

NIP: 5841062930

https://www.tapestry.pl/

2022-07-23 00:00:00

Tapestry • Tkaniny gobelinowe sklep

STRbudownictwo

80175 Gdańsk, ul. Bażantowa 7

RANTA

81578 Gdynia, ul. Kap. Leonida Teligi 9

DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.

81366 Gdynia, ul. Armii Krajowej 44