konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Na terenie Zagłębia mieści się nowoczesny salon masażu VITAL, w którym pracują wykwalifikowani i doświadczeni masażyści. Mieszkańcy Sosnowca mogą wybrać masaż twarzy (klasyczny, liftingujący, nawilżający czy oczyszczający), stóp, dłoni oraz pleców i kręgosłupa. Ponadto w ofercie dostępny jest masaż klasyczny, relaksacyjny, antycellulitowy, drenaż limfatyczny czy ajurwedyjski i Lomi Lomi Nui.

Podczas wykonywanych zabiegów masażyści wykorzystują m.in. olejki, gorące kamienie, świece czy miód. W pomieszczeniach unoszą się dźwięki relaksacyjnej muzyki, a klienci mogą skorzystać z łazienek z prysznicem tuż po zabiegu. Obok obiektu mieści się duży parking, a dojazd do gabinetu jest prosty z każdej części miasta i okolic. Na stronie zamieszczono wiele ciekawostek i porad na temat przygotowania do masażu.

41-208 Sosnowiec, ul. Kalinowa 171/0

NIP:

https://vital-masaz.pl

2022-08-15 00:00:00

Vital Gabinet Masażu • Masaż twarzy Sosnowiec

Grupa DrewHome Sp. z o.o. Sp. k.

34300 Żywiec, ul. Komorowskich 29

EuroFrance

43305 Bielsko-Biała, ul. Ks.Brzóski 127

tapetuj.pl Sklep internetowy

42600 Tarnowskie Góry, ul. Sienkiewicza 48b