konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Na ofertę przedsiębiorstwa składają się śruby imbusowe o charakterystycznym ukształtowaniu łba, które przydają się w trakcie tworzenia łączeń. Do najchętniej zamawianych zalicza się modele walcowe lub stożkowe, produkowane z metalu, niepodatnego na działanie wilgoci oraz silnych kwasów. Przed ich zakupem należy nie tylko zastanowić się nad swoimi potrzebami, ale tez przyjrzeć się wielkości gwintu.

Oferowane w firmie Kristal śrubki imbusowe odnajdują się w przemyśle i gospodarstwach domowych. Nabywają je przedstawiciele branży motoryzacyjnej lub remontowej, którym zależy na niezawodnych połączeniach konstrukcyjnych. Są one nieocenione podczas budowania maszyn i sprawdzają się w ciasnych przestrzeniach. To niezawodne wyroby z niezbędnymi certyfikatami, które zachowują swoje właściwości przez długi czas.

62-610 Sompolno, ul. Sienkiewicza 37/0

NIP: 6661340983

https://www.kristal.net.pl

2022-09-18 00:00:00

Śrubki imbusowe

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B