konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Firma zajmuje się regeneracją oraz naprawą wielu części samochodowych, których całkowita wymiana na nowe mogłaby być bardzo kosztowna. W ofercie dostępna jest m.in. regeneracja DPF, którą w Siedlcach przeprowadzą najbardziej doświadczeni specjaliści.

Zespół mechaników z MOTO-REGEN zaoferować może ponadto takie usługi jak regeneracja felg, głowic, turbosprężarek, maglownic i innych części. Co ważne, wszelkie prace odbywają się przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu, który pozwala na precyzję i szybkie działanie. Warto wiedzieć też, że z oferty skorzystają posiadacze samochodów niemalże wszystkich marek, a także z różnymi silnikami — benzynowymi oraz dieslami. W przypadku maglownic ratunku szukać mogą przede wszystkim posiadacze pojazdów produkowanych we Francji — to w nich dana część ulega awarii.

08-110 Żelków Kolonia, ul. Siedlecka 66/0

NIP: 8212273043

https://motoregen.pl/

2022-09-08 00:00:00

Regeneracja dpf siedlce • MOTO-REGEN Marcin Karpik

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

SOLID HALE Sp. z o.o.

05831 Młochów, ul. Młochowska 88

LuxDom

05400 Otwock, ul. Karczewska 6