konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Z oferty tego sklepu korzystają osoby prywatne oraz właściciele lokali gastronomicznych, chcący zaopatrzyć je w przydatne akcesoria nienagannej jakości. Udostępniono w niej dzbanuszki do herbaty o różnej pojemności, tworzone z materiałów odpornych na działania wysokich temperatur. To łatwe w utrzymaniu czystości produkty, pomagające zachować odpowiednią temperaturę napojów. Sprawdzają się one zwłaszcza wśród miłośników herbaty sypanej.

Dzbanki firmy Mensa Home przedłużają rytuał picia i czynią go wyjątkowym, dlatego odnajdują się w trakcie przyjęć w gronie przyjaciół lub rodziny. Za najtrwalsze uznaje się modele żeliwne, charakteryzujące się dość dużą wagą. Utrzymują one ciepło przez długi czas i dają szansę przygotowania aż 2 litrów napoju, który wyróżnia się doskonałymi walorami smakowymi.

64-100 Leszno, ul. Słowiańska 22/0

NIP:

https://mensahome.eu

2022-09-10 00:00:00

Dzbanuszki do herbaty

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B