konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Firma specjalizuje się w szerokim zakresie usług stomatologicznych. Wśród nich znajduje się między innymi wybielanie zębów w Stalowej Woli. Pozwala ono na uzyskanie śnieżnobiałego uśmiechu poprzez usunięcie plamek oraz przebarwień.  Gabinet wykonuje wybielanie za pomocą metody nakładkowej. Wymaga ona wykonania odcisku uzębienia, a następnie formy, w której aplikowany jest środek wybielający. Przed wybieleniem dentysta przeprowadza wywiad środowiskowy, a także informuje pacjenta o możliwych skutkach ubocznych.

Poza tym w ofercie gabinetu Modern Dent znajdują się usługi z zakresu chirurgii stomatologicznej, a także leczenia kanałowego. Innym zabiegiem poprawiającym estetykę uśmiechu jest skaling. Polega on na usunięciu kamienia odkładające się na powierzchni szkliwa w wyniku niedokładnego mycia zębów. Tym samym zapewnia nie tylko lepszy wygląd zębów, ale chroni również przed rozmaitymi schorzeniami dziąseł. Dlatego tego typu usługa jest klasyfikowana jako zabieg z zakresu stomatologii zachowawczej.

37-450 Stalowa wola, ul. Popiełuszki 2/0

NIP: 8652572695

https://moderndent.pl/

2022-09-24 00:00:00

Wybielanie zębów stalowa wola | Modern Dent Prywatny Gabinet Stomatologiczny Marcin Musialik

Abikon Producent

38460 Jedlicze, ul. Mickiewicza 15

Forma Sp. z o.o.

35119 Rzeszów, ul. Krajobrazowa 30