konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Pizzę dostępną w tym lokalu można zamawiać do domów, mieszkań, biurowców i innych miejsc. To popularne danie kuchni włoskiej, uwielbiane przez dorosłych i najmłodszych, które stanowi podstawę wielu spotkań rodzinnych. Zamawiają je także osoby przygotowujące się do imprez, wspólnego oglądania meczu lub świętowania urodzin. Pizza jest niedroga, sycąca i smaczna, a na dodatek występuje w wersji mięsnej lub wegetariańskiej.

Właściciele restauracji publikują informacje o ofercie na stronie misterpizza.pl, a jej klientami są mieszkańcy Poznania. Pizza z dowozem sprawia, że nie jest konieczne samodzielne przygotowywanie posiłków. Klienci lokalu mają zagwarantowany sprawny dowóz przez kierowców, którzy pracują także w godzinach nocnych. Na zainteresowanych czekają rabaty, dzięki którym nie przepłacają. Mogą na nie liczyć między innymi osoby odbierające dania osobiście. Wybierają one spośród pizz w różnych rozmiarach, przygotowywanych przez wykwalifikowanych kucharzy, dbających o najwyższą jakość produktów.

60-171 Poznań, ul. Paczkowska 2a/0

NIP:

https://misterpizza.pl/

2022-10-05 00:00:00

Pizza z dowozem poznań

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B