konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

USG jamy brzusznej, proponowane w Centrum Medycznym Kasprzaka, jest zaliczane do obrazowych badań ultrasonograficznych, wykorzystujących fale ultradźwiękowe. Są one emitowane poprzez głowicę przykładaną do ciała pacjenta, którą pokrywa się żelem. Do gabinetu udają się mieszkańcy Warszawy. USG jamy brzusznej, na jakie się zapisują, nie powoduje dyskomfortu i nie zajmuje wiele czasu. Badanie to jest przeprowadzane w pozycji leżącej. Zazwyczaj pacjenci znajdują się na prawym lub lewym boku bądź na plecach.

USG nie ma negatywnego wpływu na zdrowie. Z reguły jest zlecane pacjentom, u których podejrzewa się uszkodzenia wątroby, zmiany nowotworowe, anomalie rozwojowe, złogi w pęcherzu żółciowym i nie tylko. Sprawdza się także wśród osób po wypadkach, u których doszło do uszkodzeń narządów wewnętrznych. Na USG udają się również rodzice dzieci cierpiących na częste kolki oraz dorośli skarżący się na zaparcia lub biegunki. Wyniki badań ułatwiają wdrożenie leczenia, nim dana choroba zdąży się rozwinąć.

01-255 Warszawa, ul. Kasprzaka 31/U7

NIP: 5932264183

https://cmkasprzaka.pl/

2022-10-10 00:00:00

Usg jamy brzusznej warszawa • Centrum Medyczne Kasprzaka Sp. z o.o

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

Solispharm Sp. z o. o.

03456 Warszawa, ul. Namysłowska 21

sejf-szafanabron.pl

05552 Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 14a