konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Wszystkie produkty tej firmy stworzono z materiałów, które nie niszczą się pod wpływem ujemnych temperatur, wilgoci czy promieniowania słonecznego,  co sprawia, że odnajdują się w niezadaszonych przestrzeniach. Spotyka się je na skwerach, w parkach, w pobliżu ścieżek rowerowych czy na deptakach. W katalogu znajdują się wytrzymałe kosze i ławki parkowe, które doskonale wpasowują się w miejską przestrzeń, w tym w pobliską zieleń.

Przedsiębiorstwo prowadzi witrynę lawki-parkowe.com, na której udostępnia informacje o ofercie. Ławki zamawiane przez klientów mają drewniane siedziska i oparcia oraz betonowe elementy o dużej wadze, dzięki czemu ryzyko przewrócenia ich podczas wietrznych dni jest niewielkie. Przydają się spacerowiczom i są używane chętnie wiosną i latem. Na uwagę zasługują również wspomniane kosze. Niektóre z nich mają daszki, chroniące odpady przed zamoknięciem. Modele zaprezentowane na stronie odznaczają się dużą pojemnością, nowoczesnym designem i bezproblemowym pozbywaniem się zabrudzeń.

95-050 Konstantynów Łódzki, ul. Aleksandrowska 2/6

NIP:

https://www.lawki-parkowe.com/

2022-10-23 00:00:00

Kosze i ławki parkowe • P.P.H.U. REKORD

wyprawkowy

95060 Brzeziny, ul. Słoneczna 37

Communication Corner

90318 Łódź, ul. Henryka Sienkiewicza 72

Xfelgi.pl

97330 Poniatów, ul. Piotrkowska 4C