konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Oferta firmy sprzedającej sprzęt medyczny skierowana jest do właścicieli gabinetów medycyny estetycznej. Znajdują się tu urządzenia, które są ważnym wyposażeniem każdej kliniki, w której wykonywane są zabiegi na twarz i ciało. Lasery diodowe skutecznie pozbywają się niepożądanego owłosienia, niszczą cebulki i zapobiegają ponownemu odrastaniu włosów. Są proste w obsłudze i nie zajmują duża miejsca.

Na stronie internetowej btlaesthetics.pl można zapoznać się z informacjami na temat tego, jak działa laser na przebarwienia i jakie są efekty zabiegu. Sprzęt emituje energię, która usuwa różne niedoskonałości, rozjaśnia plamy i zamyka popękane naczynka. Korzystnie wpływa na kondycje skóry, pobudza procesy regeneracyjne naskórka i redukuje stany zapalne. Dzięki niemu można znacznie zmniejszyć produkcję melaniny.

02-239 Warszawa, ul. Leonidasa 49/0

NIP:

https://btlaesthetics.pl

2022-10-16 00:00:00

Laser na przebarwienia efekty

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

SOLID HALE Sp. z o.o.

05831 Młochów, ul. Młochowska 88

LuxDom

05400 Otwock, ul. Karczewska 6