konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

W sklepie internetowym sonore.pl można kupić wysokiej klasy instrumenty muzyczne i różnego rodzaju akcesoria do nich. Firma działa na polskim rynku już od wielu lat i cieszy się ogromną popularnością od początku funkcjonowania. Klienci cenią sobie przede wszystkim profesjonalizm, rzetelność, fachowe doradztwo, wysoką jakość asortymentu oraz terminowe wywiązywanie się z umów. Ogromne doświadczenie pozwala na szybkie i sprawne tempo realizacji każdego zlecenia z zachowaniem najwyższej staranności i uwagi. Gotowe zamówienia dostarczane są za pomocą zaufanych dostawców, którzy dodatkowo zabezpieczają ładunki na czas transportu.

W dostępnym asortymencie znajduje się wykonany z najlepszej jakości materiałów saksofon. Jego cena zależna jest od wielkości i przeznaczenia instrumentu. W ofercie znajdują się saksofony sopranowe, altowe, tenorowe, barytonowe, sopraninowe i basowe. Proponowane produkty pochodzą bezpośrednio od prestiżowych producentów. Więcej informacji i zdjęcia znajdują się na stronie www.

85-080 Bydgoszcz, ul. Andrzeja Szwalbego 2/5

NIP: 9531084402

https://sonore.pl/

2022-10-15 00:00:00

SKLEP MUZYCZNY SONORE Piotrowski Music • Saksofon cena

Autokasacja U Jacka

87700 Aleksandrów Kujawski , ul. Marii Danilewicz-Zielińskiej 6

Auto Serwis Kwiatowa

87100 Toruń, ul. Kwiatowa 83

Polsusz Sp. z o.o.

87704 Bądkowo, ul. Łówkowice