konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Podmiot oferuje tanią benzynę, olej opałowy oraz gaz płynny na prowadzonych przez siebie stacjach. Baltic-Trade zaopatruje kierowców o różnych potrzebach, realizując również zlecenia hurtowe. Ceny paliwa należą do niezwykle przystępnych, zwłaszcza dla posiadaczy karty stałego klienta, którzy mogą liczyć na rabaty. Wszystkie surowce są pozyskiwane od zaufanych dostawców, którzy z najwyższą starannością dbają o zgodność z deklarowanymi parametrami. Pracownicy sprawdzają każdy litr produktu pod kątem jakości, aby paliwo było zgodne z deklarowanymi parametrami.

Sieć stacji zatrudnia ponadto księgowych, którzy zajmują się przeprowadzaniem rozliczeń sprzedaży i zakupu paliw. Kupujący mają możliwość skorzystania z płatności z odroczonym terminem. Za pomocą firmowego panelu mają wgląd do ostatnich transakcji.

80-209 Tuchom, ul. Gdyńska 38/0

NIP:

https://baltictrade.com.pl

2022-10-25 00:00:00

Paliwo ceny hurtowe • Baltic- Trade Paliwa

STRbudownictwo

80175 Gdańsk, ul. Bażantowa 7

RANTA

81578 Gdynia, ul. Kap. Leonida Teligi 9

DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.

81366 Gdynia, ul. Armii Krajowej 44