konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Obiekt ten powstał z myślą o najbardziej wymagających klientach, ceniących sobie dogodną lokalizację, doświadczony personel, dostęp do internetu oraz możliwość korzystania z darmowego parkingu. Odwiedzają go pary, grupy znajomych, rodziny z dziećmi, przedsiębiorcy i pozostałe osoby, chcące wypocząć nad morzem lub planujące spotkania o charakterze biznesowym. Hotel w Sopocie oferuje też SPA, dzięki któremu można zregenerować ciało.

Właściciele hotelu Bayjonn udostępniają zainteresowanym apartament premium o powierzchni wynoszącej 46 m2, wyposażony w przestronne łoże, zestaw kina domowego, ekspres do kawy i nie tylko. Goście chwalą sobie piękny widok na zatokę, molo oraz morze, jak również bliskość plaży, na którą można dotrzeć pieszo. Na ich życzenie istnieje możliwość dostawienia łóżka dziecięcego.

81-718 Sopot, ul. Powstańców Warszawy 7/0

NIP:

https://www.bayjonnhotel.pl

2022-10-17 00:00:00

Hotel Sopot SPA

STRbudownictwo

80175 Gdańsk, ul. Bażantowa 7

RANTA

81578 Gdynia, ul. Kap. Leonida Teligi 9

DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.

81366 Gdynia, ul. Armii Krajowej 44