konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Przedsiębiorstwo WOLSTAL to rozpoznawalna w branży firma projektowa specjalizująca się w konstrukcjach stalowych. Dzięki doświadczeniu zgromadzonemu w ciągu kilkunastu lat działalności w branży podmiot bezbłędnie trafia w potrzeby różnych grup klientów i może im zaproponować usługi na najwyższym poziomie w przystępnej cenie.

Projektanci tworzą projekty koncepcyjne, optymalizują konstrukcje i wykonują niezbędne analizy wymagane dla hal przemysłowych, centrów handlowych, parkingów wielopoziomowych, magazynów wysokiego składowania.

W ofercie znajduje się także opinia techniczna. Specjalista oceni stan budynku oraz obiektu budowlanego, który ma zostać poddany modernizacji lub pojawiły się w nim niepokojące pęknięcia czy ugięcia mogące w krótkim czasie przerodzić się w poważne usterki zagrażające bezpieczeństwu. Ekspertyza jest przygotowywana zgodnie z obowiązującymi normami. Warto skorzystać z usług firmy, która cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem klientów i ma ugruntowaną pozycję w branży.

60-689 Poznań, ul. Obornicka 330/0

NIP: 7642451340

https://www.wolstal.com/

2022-11-15 00:00:00

https://www.wolstal.com/ • Opinia techniczna

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B