konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Wszyscy pensjonariusze tego ośrodka mają zapewnione kompleksowe wsparcie, dzięki czemu ich rodziny o nic się nie martwią. Znajdują się w nim osoby, które ze względu na stan zdrowia nie powinny przebywać same. Mieszkają one w przestronnych pokojach z łazienkami oraz pełnym umeblowaniem, które zostały zaprojektowane przez architektów.

Prywatny dom opieki dla osób starszych prowadzi stronę grandsenioroaza.pl, na której udostępnia informacje o ofercie. Proponuje zajęcia rehabilitacyjne, pomagające wrócić do sprawności po operacjach lub urazach i przekładające się na lepszą kondycję fizyczną. Podstawą w tym przypadku są ćwiczenia ruchowe, zmniejszające ryzyko zwyrodnień oraz pojawiania się dolegliwości bólowych. Pensjonariusze korzystają także z warsztatów organizowanych na świeżym powietrzu oraz spacerów.

87-850 Choceń, ul. Ługowiska 1/0

NIP:

https://grandsenioroaza.pl/

2022-12-23 00:00:00

Dom opieki dla osób starszych - Grand Senior Oaza

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.

87850 Choceń, ul. Ługowiska 1

Autokasacja U Jacka

87700 Aleksandrów Kujawski , ul. Marii Danilewicz-Zielińskiej 6

Salon Meblowy Luksus Meble

87640 Czernikowo, ul. Mickiewicza 6