konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Firma ta funkcjonuje w branży szkoleniowej i jest zlokalizowana na terenie Sieradza. Informacje na temat działalności przedsiębiorstwa można sprawdzać na stronie internetowej dostępnej pod adresem jgl.pl. Podmiot zajmuje się prowadzeniem szkoleń w miastach takich jak na przykład:

  • Tychy
  • Piotrków Trybunalski
  • Kraków
  • Katowice

Zaangażowanie firmy do współpracy może być bardzo ciekawym rozwiązaniem dla osób, które planują przebranżowienie się lub też chcą pracować nad rozwojem swoich kompetencji i szukają własnej drogi zawodowej. Zakres propozycji, jakie przedsiębiorstwo ma dla swoich klientów, obejmuje szkolenia na wózki widłowe, kursy na operatora suwnic, szkolenia na magazyniera, a także kursy na operatora pilarek spalinowych, żurawi samojezdnych i podestów ruchomych. Można tu liczyć na atrakcyjne ceny.

98-200 Sieradz, ul. Cypriana Bazylika 17/0

NIP: 8271767373

https://www.jgl.pl/

2022-12-13 00:00:00

Wózki widłowe szkolenia | JGL

wyprawkowy

95060 Brzeziny, ul. Słoneczna 37

Communication Corner

90318 Łódź, ul. Henryka Sienkiewicza 72

Xfelgi.pl

97330 Poniatów, ul. Piotrkowska 4C