konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Tradycyjny wypiek połączony z oryginalnymi formami ciast i deserów to propozycja pracowni Słodki Bazaar. Słodkie pyszności, które oferuje najlepsza cukiernia w Krakowie, od lat rozpieszczają podniebienia stałych i nowych klientów. Zaangażowanie właścicieli sprawia, że oprócz wybitnego smaku wypieki wyróżniają wyjątkowe dekoracje. Klasyczne ciasta do zamówienia na miejscu i przez internet, także w formie słodkiego cateringu, to m.in.:

  • serniki,
  • szarlotki,
  • ciastka z kremem,
  • tartaletki i makaroniki,
  • torty,
  • tarty i brownie.

Oprócz stałego asortymentu firma proponuje słodkości szyte na miarę. Studio cukiernicze uruchomiło opcję zamówień online z dostawą pod wskazany adres. Dzięki stronie możliwa jest personalizacja produktów pod danego klienta. Indywidualne podejście i oryginalne zdobienia sprawiają, że klienci często zamawiają tu wypieki i desery na wyjątkowe okazje. Specjalnością zakładu są torty weselne, zamawiane zarówno przez młode pary, jak i profesjonalne firmy zajmujące się organizacją ślubnych eventów.

30-389 Kraków, ul. Wicherkiewicza 23 F/0

NIP:

https://slodkibazaar.pl/

2022-12-01 00:00:00

Najlepsza cukiernia Kraków - Słodki Bazaar

prace.edu.pl

30960 Kraków, ul. Skrytka pocztowa 220

Gomeo

30683 Kraków, ul. Nowosądecka 74

toPROMO Advertising Group

32600 Oświęcim, ul. Jędrzeja Śniadeckiego 28/4