konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Platforma sprzedażowa online gusmahome.pl to miejsce, gdzie można zamówić online meble i akcesoria aranżacyjne dostępne stacjonarnie w Poznaniu. Szczególnie dużą popularnością cieszą się zwłaszcza krzesła z serii TON. Bogata gama obejmuje modele z wysokogatunkowego drewna bukowego. Ich komponenty składane są ręcznie, co stanowi gwarancję odporności na użytkowanie oraz niepowtarzalnego charakteru.

Surowe kryteria selekcji materiałów oraz metod wytwarzania, a także zgodne z najnowszymi trendami wzornictwo to połączenie, na które stawia właściciel portalu. Poznański producent i dystrybutor może pochwalić się stale poszerzanym asortymentem, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz specjalistycznej wiedzy wpisuję się w najnowsze trendy aranżacyjne, świetne sprawdzając się nie tylko w mieszkaniach.

60-104 Poznań, ul. Głogowska 261/0

NIP:

https://gusmahome.pl

2022-12-28 00:00:00

Krzesła ton | https://gusmahome.pl

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B