konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Pragnąc nawiązać współpracę z przedsiębiorstwem dysponującym sprzętem dźwigowym, wystarczy zainteresować sie ofertą firmy dzwigi-maciejewski.pl. Działa ono nie tylko na terenie województwa lubuskiego, oferując wynajem dźwigu klientom z Gorzowa, ale w razie potrzeby pomaga też osobom prywatnym i firmom z ościennych województw. Wśród polecanego sprzętu są urządzenia takich marek jak Grove, Faun czy Liebherr, z których największy może podnieść ładunek nawet do 250 ton. To maszyny samojezdne o sporym wysięgu, dlatego sprawdzają się w realizacji prac:

  • budowlanych,
  • dekarskich,
  • montażowych,
  • remontowych,
  • sprzątających.

Firmie tej zdarza się również wykonywanie zleceń dla branży marketingowej przy wieszaniu nośników reklamy.

Przedsiębiorstwo to gwarantuje wysoki standard usług, jak też doskonały stan swoich maszyn, które można wynająć z operatorem lub bez. Warto dodać, że zatrudnieni w nim operatorzy to osoby z doświadczeniem i stosownymi uprawnieniami, którzy dbają o sprzęt, majątek klienta i bezpieczeństwo.

66-225 Szczaniec, ul. Myszęcin 79/0

NIP: 9271842224

https://dzwigi-maciejewski.pl/

2022-12-15 00:00:00

Wynajem dźwigu gorzów

Demar Tomiak

65386 Zielona Góra, ul. Budowlana 6

KlimaWent Gorzów - Łukasz Jaworowski

66400 Gorzów Wielkopolski, ul. 9 Maja 3D

SEATBELTS

67400 Wschowa, ul. Siedlnica 30